ARKA to jednoosobowa firma licencjonowanej i doświadczonej pośredniczki w obrocie nieruchomościami Sławomiry Michnik (nr licencji 17862), członkini Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. 

Działa z powodzeniem od 2013 roku, a jej specjalność to pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych z rynku wtórnego.

Obsługujemy klientów kompleksowo - od przygotowania oferty do przekazania kluczy nowym nabywcom. 
Pracujemy na zasadach wyłączności, współpracując z innymi agentami nieruchomości. 

Obejmujemy głównie teren Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów oraz innych miast aglomeracji śląsko-dąbrowskiej.
Oferty prezentujemy na najbardziej skutecznych portalach nieruchomościowych oraz społecznościowych. 
Naszym klientom zapewniamy bezpłatną obsługę w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz załatwieniu wszelkich formalności (także obsługę kancelarii notarialnej) związanych z nabyciem i zbyciem nieruchomości. 
W 2016 r. otrzymaliśmy Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma.

REKOMENDACJE:

"Domy powinni budować murarze, samochody naprawiać mechanicy, ubrania szyć krawcy, a mieszkania sprzedawać powinni agenci handlu nieruchomościami. Pod warunkiem jednak, że są fachowcami takimi jak Pani Sławomira Michnik z biura Nieruchomości ARKA w Katowicach. Pozornie łatwa procedura sprzedaży mieszkania kryła wiele rozmaitych trudności, które pokonała Pani Sławomira, oszczędzając nam mnóstwo czasu i nerwów, które byśmy stracili w urzędach, spółdzielniach, biurach, sądach i na spotkaniach z zainteresowanymi kupnem. Dzięki niej cała operacja zakończyła się sprawnie, a wszyscy jesteśmy zadowoleni. Czy trzeba czegoś więcej? Dziękujemy!
Maria i Michał"
 
"Z całego serca polecam usługi Arki, zwłaszcza pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje Pani Sławomiry"
Jolanta
 
"Biuro, które ofiaruje wysoki poziom obsługi, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Szczególnie polecam Panią Sławomire Michnik, która prowadzi sprawy z zaangażowaniem od początku do końca. Jeśli komuś zależy na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to to biuro na pewno spełni oczekiwania"
Agnieszka Ś. 
 
"Polecam Panią Sławomirę. Pełen profesjonalizm." Damian
 
"Miałam przyjemność współpracy z Nieruchomościami Arka. Pani Sławomira Michnik jest przemiłą kobietą pełną profesjonalizmu. Pomogła nam w wyborze mieszkania, wszystko wytłumaczyła, rozwiała wszelkie obawy. Taka współpraca to czysta przyjemność"
Marzena
 
"Współpracowałem, sprzedałem z efektem nadspodziewanym, polecam bez dwóch zdań. Miło sympatycznie, na czas z własną inicjatywą nt. działań, z poradą (widać, że lata doświadczeń pracują). Szukasz nieruchomości, chcesz sprzedać – Arka Nieruchomości!" Kamil 
 
"

3X TAK. Korzystaliśmy z usług Arki trzykrotnie i za każdym razem byliśmy zadowoleni. Kupno i sprzedaż mieszkania to nerwowa sytuacja. Człowiek zastanawia się nad tymi wszystkimi stresującymi pytaniami, które uparcie pojawiają się w głowie i wtedy właśnie potrzebuje kogoś takiego jak Sławomira Michnik, która cierpliwie wszystko wytłumaczy, wszystkiego dopilnuje i jeszcze na dodatek uspokoi. Przeprowadzka na własne śmieci to taka sytuacja, która zdarza się tylko parę razy w życiu, ale gdybym miał raz jeszcze przejść przez te wszystkie procedury, to na pewno zrobiłbym to korzystając z usług Arki." Bruno

"Szybka i profesjonalna obsługa, bardzo miła współpraca, polecam!" Ania